Jakub Forgács Iné športy

Mladí zápasníci z Revúcej opäť predviedli svoje kvality. Pozrite, ako sa kickboxerom darilo a ktorú priečku obsadili po záverečnom kole Open ligy!

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Medailové hody revúckych kickboxerov. 14 cenných kovov v závere ligy!
Zdroj: Kickbox Leon Revúca

V sobotu, 1. októbra 2016, sa v lučeneckej mestskej športovej aréne uskutočnilo 3. záverečné kolo Open ligy SZKB, ktoré za účasti 121 štartujúcich z 12 klubov určilo konečné poradie klubov v lige pre rok 2016.

Revúca skončila na 4. mieste v rámci hodnotenia 3. kola ligy s počtom bodov 39. Na 1. mieste skončil šk Prešov KBC Panter (66 bodov). V celkovom hodnotení ligy 2016 Revúca skončila na 5. mieste (104 bodov) na 1. mieste skončil šk Guard Košice (232 bodov). Reprezentanti mesta získali na 3. kole 2 x zlato, 7 x striebro a 5 x bronz, spolu 14 medailí.

• kapitánka klubu Simonka Sokolová: 1. miesto pointfight, 1. miesto kicklight, 2. miesto lightcontact ml.cadet –28 kg
  • Ľuboslav Bodor ml.: 2. miesto kicklight, 2. miesto lightcontact –79 kg senior
  • Miriam Sokolová: 2. miesto kicklight, 3. miesto lightcontact – 50 kg st. kadet
  • Ľudovít Antal: 3. miesto kicklight, 2. miesto lightcontact –57 kg st. kadet
  • Marian Sokol: 3. miesto kicklight, 3. miesto lightcontact –28 kg ml. kadet
  • Alžbeta Teličáková: 2. miesto pointfight, 2. miesto kicklight, 3. miesto lightcontact ml. cadet –28 kg

„Novou kapitánkou klubu sa stala Simonka Sokolová, ked pôvodná kapitánka Janka Guláková a účastníčka majstrovstiev sveta Stela Laurenčíková (Dublin, Írsko 2016) odišli na stredné školy do Košíc. Stále sú členkami klubu, obom ďakujeme za vzornú reprezentáciu. Reprezentanti sa na lige SZKB predstavili v nových dresoch, autorkou bola práve Janka Guláková,“ povedal Ľuboslav Bodor, vedúci výpravy Leonov.

Pozrite si zábery revúckych kickboxerov zo súťaže v priloženej fotogalérii!

V OBRAZOCH: Medailová žatva mladých revúckych kickboxerov