Eva Viestová Futbal

Futbalisti Lubeníka víťazní

V sobotu 16.4. o 16,30hod odohral futbalový klub obce Lubeník 17. kolo I. triedy oblastného futbalu.

Zápas sa pre domácich Lubeníčanov začal zle, pretože v 1 minúte inkasovali prvý gól po svojej hrubej chybe. Po tomto góle boli hráči nervózni, hra sa im nedarila a nedarilo sa im premieňať vytvorené šance. K ich nervozite prispieval aj hlavný rozhodca so svojimi verdiktami . V 35 minúte, po peknej prihrávke Tamáša, vyrovnal Fandák na 1:1. Celý prvý polčas sa niesol v réžii Lubeníka a v 45 minúte opäť po prihrávke Fandáka sa domáci dostali do vedenia –strelcom gólu bol Ruso. Aj druhý polčas boli domáci aktívnejší, súperi nemali žiadne výrazné šance. Víťazstvo Lubeníka potvrdil v 66 minúte Laciak. Lubeník : Ožďany
3 : 1

Zostava FK Lubeník : Gonos, Varholiak, Konček, Belán, Zatroch, Šavlík, Fandák, Fatla, Kurek, Ruso, Tamáš, Varga, Laciak, Sovári Zdroj: tréner FK Lubeník p. Gulkáš

futbal Lubenik:Ozdany