Eva Viestová Iné športy

Revúčania v Stropkove na plno

Volejbalisti AVK Magnezit Revúca odohrali svoj ďalší víťazný zápas a budúci týždeň ukončia sezónu, dúfajme, že opäť víťazne doma.

Do Stropkova sme cestovali s cieľom potvrdiť dobrú formu z predchádzajúcich zápasov v domácom prostredí. Takmer štvorhodinová únavná cesta poznačila začiatok stretnutia, ale naši hráči sa rýchlo zbavili únavy a predvádzali pestrú hru. Domáce družstvo, farma extraligového Svidníka, potom celý prvý zápas a dva sety z druhého setu pôsobili odovzdaným dojmom. Lenže naši hráči za stavu 2:0 prestali hrať svoju hru a dovolili zbytočnú drámu. V rozhodujúcom sete sme sa už vyvarovali chýb a ukončili zápas víťazstvom. Teraz nás doma čaká družstvo Kežmarku, ktorému máme v pláne vrátiť prehry z ich palubovky. Príďte si pozrieť kvalitný volejbal a povzbudiť našich výborných revúckych volejbalistov. Zdroj: Maroš Kumi , š.r. AVK

Zost.: D. Belica, M. Karabínoš, B. Konček, Matej Herich, Milan Herich ml., A .Petráš lib. Ľ. Smoliar Str.: M. Tomášik tr.: I. Kozlík , as.tr.: K. Húšťa

VK Stropkov : AVK Magnezit Revúca 1:3 a 2:3