Nikoleta Janečková Šport

Revúcka kickboxerka Stela nenašla premožiteľku: Návrat domov so zlatom!

Kickbox Leon Revúca a CVČ mal úspešný rok 2015. V roku 2015 získali celkom 88 medailí. Patria im aj 11 titulov. Súťažili nielen na Slovensku ale aj v Maďarsku, Česku a na Ukrajine. V celkovom hodnotení klubov Slovenska sa umiestnili sa na 4 mieste. Dariť sa im začalo aj v novom roku.

Ilustračný obrázok k článku Revúcka kickboxerka Stela nenašla premožiteľku: Návrat domov so zlatom!

V novom roku a to už 30. januára ich čakala prvá súťaž v Prešove v športovej hale ZŠ Šrobárovej a to 1. kolo Open ligy SZKB v kickboxe, ktorého sa zúčastnilo 216 štartujúcich z 23 klubov Slovenska, Poľska a Ukrajiny. Revúca sa umiestnila na 7. mieste v hodnotení klubov. Celkom získali 1 zlato,4 striebra a 4 bronzové medaily.

Najúspešnejšou pretekárkou bola Stela Laurenčíková, ktorá dominuje svojimi vysokými kopmi (hikick).