Eva Viestová Futbal

Siedmy bod vonku

V nedeľu 2.10. odohrali revúcki futbalisti zápas 9. kola IV.ligy sk.Juh v Kováčovej.

V prvom polčase ustáli revúčania tlak domácich. V druhom polčase hostia prevzali iniciatívu, čoho výsledok bol gól Švihlu. Hostia naďalej hrali svoju hru, čo sa im vyplatilo. V 84´ fauloval prenikajúceho Luntera domáci hráč a následný pokutový kop premenil s prehľadom Majerčík. Víťazstvo v Kováčovej znamená pre Revúcu siedmy bod zo súperových ihrísk. ** MFK Revúca : Prameň Kováčová
2 : 1 / (0:0) ** Zostava MFK: Smerek – Majerčík, Konček, Živner, T. Švihla (Schelling) – Máté, Lunter (Gallo), Čellár (L. Švihla), Šestina – Gömöri, Bystrán

Zdroj info : A. Štempel Video : L. Smerek

Tento týždeň revúčania opäť hrajú vonku – vo Fiľakove a najbližší domáci zápas si môžete prísť pozrieť osobne** 16.10. o 14,00hod **na futbalový štadión v Revúcej – ste srdečne vítaní !!!