Eva Viestová Hokej

Gemerská hokejová liga pokračovala svojim 12. kolom. MHK Magnezit Revúca sa stretol s družstvom Young guns, ktorých dres obliekajú aj niekoľkí chlapci z Revúcej.

Ilustračný obrázok k článku Súper si proti revúckym hokejistom ani neškrtol. Víťazstvo 10:0 hovorí za všetko

A zápas mal od úvodného buly opäť už klasický priebeh s mužstvami z dolnej časti tabuľky. Revúčania sa usadili v tretine súpera a ten obetavo bránil kým mu stačili sily.

Takže úvodný gól sme po niekoľkých našich príležitostiach dali Špakom až v 13. minúte, keď aj súper sa dostal párkrát pred našu bránku, ale Maroš Útrata v nej nepustil za seba nič.

V druhej časti sme spresnili hru, začali častejšie strieľať a tak po niekoľkých pohotových strelách i kombináciách skóre narastalo a bolo 7:0 pre nás.

Revúčania hrajúci v troch kompletných päťkách rýchlym striedaním dostali súpera „do kolien“, keď mu dochádzali sily a v záverečnej tretine v pohode kontrolovali priebeh stretnutia a nedovolili „Mladým puškám“ prakticky nič.

Young guns R. Sobota – MHK Magnezit Revúca 0 : 10 (0:1,0:6,0:3)

góly MHK : Hutka Noro 2, Hutka Palo 2, Špak, Keder, Antalík,Vojčík, Varhoľák, Žgravčák

MHK Magnezit : Útrata – Kováč, Tatarko, Hutka N., Žgravčák, Kožuch J.-Škorňa, Antalík,
Keder,Špak, Varhoľák- Kozák,Brodňanský, Kožuch Ľ.,Vojčík, Hutka P.

info: V. Andraščík foto: N. Hutka