Eva Viestová Hokej

Svište opäť v Revúcej

V sobotu 21.1. o 17,00hod odohrali revúcki hokejisti ďalší priateľský zápas na domácej pôde proti mužstvu HK Svište Poprad, čo je súper z úplne iného súdka.

Zápas s kvalitným súperom začali lepšie domáci, keď viedli 2:0, hostia však otočili a po prvej tretine tesne viedli. Rozhodujúci náskok si vytvorili v polovici zápasu, keď počas slabšej chvíľky domácich dali v rozpätí piatich minút 5 gólov.
Domáci potom pridali a výsledok je vcelku prijateľný a asi stovka divákov bola spokojná s predvedenou hrou oboch mužstiev, množstvom gólov, pre spestrenie počas druhej prestávky v podobe tomboly aj so streleckými pokusmi vyžrebovaných divákov i samostatnými nájazdmi na záver zápasu pre ich pobavenie.

MHK Revúca – HK Svište Poprad
10 : 12
 góly MHK: Hutka P., Keder a Laboš po 2, Kožuch J.,Tatarko, Papcun, Hutka N. Zostava Revúcej: Škorňa – Kováč,Tatarko, Brodňanský, Andraščík, Hutka N., Žgravčák, Kožuch J. Keder, Laboš,