Nikoleta Janečková Kultúra

Revúčania, bez tohto by ste nový týždeň začať nemali: Stačí jeden klik a máte po ruke šikovný PREHĽAD

Nielen nový mesiac ale aj nový týždeň je tu! Aby ste boli pripravení nielen na svoje pracovné či školské povinnosti, máme pre vás šikovný ťahák na chystané akcie. Nájdete v ňom prehľad podujatí, na ktoré sa v Revúcej oplatí skočiť.

Ilustračný obrázok k článku Revúčania, bez tohto by ste nový týždeň začať nemali: Stačí jeden klik a máte po ruke šikovný PREHĽAD
Zdroj: Dnes24.sk

2. februára 2016, výstavná sieň MsDK

  • 2. februára 2016 začína putovná výstava Slovenskej asociácie fotografov prírody pod názvom „Skryté krásy divokej prírody“. Výstava potrvá do 3. marca 2016

5. február 2016, CVČ Revúca

  • Deti vo veku od 6 do 15 rokov sa môžu zapojiť do mestskej súťaže v stolnom futbale

6. február 2016, Zimný prechod Stolickými vrchmi

  • Mesto Revúca v spolupráci s Lesy SR, š.p., OZ Revúca a KST Dúbrava organizuje v tento deň XV. ročník Zimného prechodu Stolickými vrchmi. Odchod pre lyžiarov je o 8:00 hod. z parkoviska od Billy a pre peších turistov o 8:15 z parkoviska od Billy. Pristupovanie je samozrejme na zastávkach SAD po trase. Poplatok je 4 € a pre deti do 10 rokov 2€. V cene poplatku je zahrnuté pamätné tričko, občerstvenie na chate Janka a guláš v reštaurácii v Revúcej.

6. február 2016, v telocvični ZŠ Hviezdoslavova v Revúcej

  • Sobotu 6. februára 2016 sa v časoch 13:30, 15:00 a 16:30 uskutočnia volejbalové zápasy neregistrovaných hráčov v Revúcej.

Foto: ilustračné

Rýchle správy

Najčítanejšie