Eva Viestová Iné športy

Biatlonisti z Revúcej opäť úspešní

Cez víkend 27. a 28.8. sa vo Vyhniach konalo 4.kolo Viesmann pohára v letnom biatlone - 2011. Zúčastnili sa ho aj biatlonisti z Revúcej a opäť zožali niekoľko úspechov.

V sobotu prebehli rýchlostné preteky- 3.kolo deti a 4.kolo dospelí. V kategórii dorastenky 16–17r. Erika Nosková zvíťazila. Martina Chrapánová, ktorá je odchovankyňou z Revúcej tiež zvíťazila v kategórii ženy 22–30r.
V kategórii dorastenci 18–19r. skončil Ján Majerčík na peknom 3.mieste. V kategórii žiaci 10–11r. Libor Mladší takisto zvíťazil. V nedeľu prebiehali vytrvalostné preteky, Majstrovstva SR,
Erika Nosková a Martina Chrapánová opäť vyhrali
v svojich kategóriách. **V kategórii žiaci 12–13r. Gabriel Nagypál vyhral a Anka Košinárová v kategórii ženy 22–30r. skončila na 3. mieste. **