Eva Viestová Hokej

Fanúšikovia sa dočkali aj desiatky

Gemerská hokejová liga (www.ghhl.webnode.sk) pokračovala v sobotu 19.11. 5. kolom, v ktorom sa Revúčania stretli s družstvo Kokavy.

Hoci sa Kokava dokonca ujala vedenia, Revúčania sa trošku dlhšie „zahrievali“ a po prvej tretine bolo len 2:1. Druhá časť a takisto tretia tretina bola jasne v réžii MHK aj s množstvom ďalších nevyužitých šancí. Sem-tam po chybách či menšej koncentrácii sa Kokavčanom podarilo znižovať skóre a nakoniec je výsledok pre nich vzhľadom na priebeh stretnutia lichotivý a naši fanúšikovia sa dočkali aj „desiatky“. ** Zostava MHK Revúca:** Škorňa – Kováč, Kozáka, Brodňanský, Tatarko, Skybjak, Andraščík, Varhoľák, Hutka N., Hutka P.,Žgravčák, Kožuch J., Kožuch Ľ., Keder, Špak, Papcun, Laboš.

MHK Magnezit Revúca – HK Kokava n/Rim. 10 : 4 (2:1, 4:1, 4:2) góly MHK : Žgravčák, Hutka N., Hutka P., Kožuch J. po 2, Laboš, Kožuch Ľ.

Zdroj info : V. Andraščík