Eva Viestová Rôzne

Fašiangová zábava ako má byť

V sobotu 18. februára sa uskutočnila Fašiangová zábave v Muránskej Dlhej Luke. Chcete vedieť viac...čítajte ďalej.

„Dnes večer vám zábavu hráme, dnes večer vám zábavu hráme, hej…“ Tak takto sa začala Fašiangová zábava v našej obci, v Muránskej Dlhej Lúke. Najprv sa však slova ujali usporiadatelia, páni farári Mgr. D. Baláž a Mgr. M. Zaťko a starosta obce, Ing. M. Nosko.
Od nápadu zorganizovať zábavu až po jej realizáciu neprešlo veľa času, no aj napriek tomu to bola veľmi vydarená akcia. Účasť bola veľká a sála, mimochodom veľmi pekne vyzdobená, bola takmer plná.
O hudbu sa postarala skupina Rytmus 60. Chlapci sú ešte stále plní elánu a entuziazmu, zabávajúcim hrali piesne podľa želania a nálady. Príjemným spestrením programu bola krátka šou D. Goliáša a veselé príhody jeho starého otca, p. E. Goliáša. Jedlo bolo vynikajúce vďaka miestnym kuchárkam. Zlatým klincom programu bola tombola moderovaná neprekonateľnou pani Zuzkou.
Zrealizovať akciu takéhoto typu nie je jednoduché, je za tým veľa práce, ochoty a úsilia ľudí ochotných pomôcť. Ak sa aj vyskytli nejaké drobné nedostatky, my, hostia, sme si to nevšimli. Všetko bolo tak, ako malo byť, a už teraz sa tešíme na ďalšiu, vraj už tento rok, Štefánskú zábavu.

Zdroj info a foto : M Podolínska

ples MDL
3
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie