Milan Hanzel Krimi

Fotka, z ktorej naskakujú zimomriavky: "Unavený" muž mal šťastie, že PREŽIL!

Najprv sa zasmejete, ale potom si uvedomíte, čo sa mohlo stať... Ide o fotografiu, ktorú zavesila na sociálnu sieť polícia z Banskej Bystrice.

Ilustračný obrázok k článku Fotka, z ktorej naskakujú zimomriavky: "Unavený" muž mal šťastie, že PREŽIL!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Zaspať v strede cesty?! No, tak také niečo je síce vhodné na vtipnú historku, ale v skutočnom živote to smrdí katastrofou.

Zdriemol si na vozovke

„Takýto pohľad sa naskytol občanovi v Jelšave. V strede cesty si v noci ustlal „veľmi unavený“ muž. Pravdepodobne bol nakupovať a asi mal domov ešte ďaleko. Mal šťastie, že ho skôr videl občan, ktorý išiel okolo a nie vodič auta. Možno by ten nákup domov už nikdy nedoniesol,“ píše sa na Facebooku Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici.

Mal veľké šťastie

Ako ešte dodávajú policajti, aj takáto ľahostajnosť niektorých spoluobčanov niekedy vedie ku tragédii. „Aj toto býva príčinou dopravných nehôd a často s tragickými následkami! Preto žiadame vodičov, aby obzvlášť v týchto letných mesiacoch, počas jazdy v nočných hodinách, dávali väčší pozor najmä kvôli takýmto situáciám. Aj toto bola extrémne nebezpečná situácia najmä pre toho muža a len zázrakom nedošlo k tragédii,“ uviedli ešte v príspevku na sociálnej sieti.

V kraji od začiatku roka evidujeme 42 dopravných nehôd s účasťou chodcov, 3 chodci pri nehodách zomreli, 38 bolo zranených a toho 10 ťažko. 11 nehôd zavinili chodci a u 3 bol zistený alkohol.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie