FOTO: Revúcki kickboxeri zabodovali. Vybojovali 9 medailí, zažiarila mladá Natália

Mladí športovci z Revúcej sa opäť previedli. Pozrite, ako sa im darilo na pretekoch v Lučenci!

V sobotu 25. novembra sa v Lučenci uskutočnilo 5.kolo Open ligy SZKB v tatami disciplínach. Týmto kolom sa zároveň uzavrela sezóna a ročník 2017, a bolo určené konečné poradie klubov v lige.

Víťazom ligy v konkurencii 38 klubov z troch krajín sa osemnásty krát v rade za sebou stal Guard klub Košice s 268 bodmi pred prešovským Penterom 249 bodov a Fortisom Lučenec 192 bodov. ŠK Kickbox Leon Revúca obsadil 8. miesto, keď získal 59 bodov.

Športový tím z Revúcej v Lučenci získal deväť medailí: zlato – 1,striebro – 5, bronz – 3. Svojím výkonom zažiarila Natálka Tószegiová, ktorá získala jediné zlato.

Veľmi dobre zvládla taktiku proti silnejšej a skúsenejšej Poľke Anne Baranovej (UKS Evan Nowy Sacz). Aj keď Alžbetka Teličáková tesne na body prehrala finále proti favorizovanej Poľke Marlene Stefaňskej, bojovnosťou a nasadením bol to jej najlepší zápas v sezóne. Dobre si počínal a už počas tréningu sa dostal do nižšej váhovej kategórie aj kapitán klubu Daniel Barna. Ringový reprezentant Ľudovít Antal bol v ľahkých štýloch diskvalifikovaný.

Výsledky revúckych pretekárov

  • PF cad-m-63kg Kpt.Daniel Barna 2.miesto kl – 3. miesto
  • Natália Toszegiová PF cad-f-32kg 1. miesto, LC cad-f-32kg 2. miesto, KL cad-f-32kg 3. miesto
  • Alžbeta Teličáková PF cad-f-32kg 3. miesto, KL cad-f-28kg 2. miesto, LC cad-f-28kg 2. miesto
  • Ľudovít Antal LC cad-m-63kg 2. miesto

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery zo súťaže!

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame