Jakub Forgács Rôzne Správy

FOTO: Revúcki učitelia sa dočkali veľkého merania síl. Predviedli sa aj na chodúľoch

Učitelia v športovom zápolili v najrôznejších disciplínach. V Revúcej sa konala tradičná akcia. Ako prebiehal zábavno-súťažný deň?

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Revúcki učitelia sa dočkali veľkého merania síl. Predviedli sa aj na chodúľoch
4
Galéria

Ako sa už stalo v Revúcej peknou tradíciou, jeden z prvých júlových dní patrí stretnutiu učiteľov zo všetkých škôl, ktoré v meste pôsobia. Ináč tomu nebolo ani teraz. Tento rok sa zábavno-súťažný deň odohrával 3. júla na pôde Základnej školy na Hviezdoslavovej ulici v Revúcej.

Učitelia z Hviezdoslavky pripravili pre svojich kolegov zábavné dopoludnie plné súťažných hier na deviatich stanovištiach. Jednotlivé družstvá si mohli vyskúšať, ako sa hádže lopta do basketbalového koša so zaviazanými očami, ako sa strieľa na florbalovú bránku, ako sa hrá kolotoč na ping-pongovom stole alebo si zasúťažili na stanovišti nazvanom „Štafeta“ či zahádzali šípky do terča.

Tí, ktorí nemali strach, si mali možnosť vyskúšať, ako sa chodí na chodúľoch po tráve alebo ako sa zosynchronizovať s kolegom, keď chcú prejsť určitú vzdialenosť na spoločných lyžiach. Dotyk s módou a kopou zábavy si učitelia užili na stanovišti „Obleč sa“, kde vznikali skutočne extravagantné módne kreácie. Na záver si jednotlivé školy zmerali aj svoje vedomosti (alebo skôr šťastné tipy) v súťaži „Čo ja viem?“.

A na koho sa usmialo najviac šťastia? Prvenstvo si tento rok vybojovali pedagógovia zo Základnej školy I.B.Zocha, druhé miesto patrí Gymnáziu Martina Kukučína a tretie miesto obsadila ZŠ na Komenského ulici. Po skončení súťažných hier boli všetci zúčastnení pozvaní na obed do školskej jedálne.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery zo zábavno-súťažného dňa!

V OBRAZOCH: Revúcki učitelia sa nahodili do športového
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie