Marcel Mojžiš Krimi

Hromadný konflikt v centre mesta: Vyhrážky, bitka a streľba!

V centre Rožňavy bolo v nedeľu večer poriadne rušno. Obyčajná nehoda sa skončila konfliktom, do ktorého sa zapojilo skoro 40 ľudí! Po tom, čo do seba nabúrali dve autá, došlo na údery, kopance a dokonca aj streľbu.

Nehoda skončila poriadnou drámou! V centre Rožňavy sa po tom, čo vodič donáškovej služby nedal prednosť, zrazili dve autá. V tej chvíli však ešte nikto nemohol tušiť, ako na prvý pohľad celkom obyčajná havária napokon dopadne.

[blockquote]Šofér po búračke vystúpil z vozidla a údajne si podľa portálu noviny.sk, ktorý o prípade informuje, svoju vinu rovno na mieste priznal a chcel zavolať políciu. Vodič druhého auta však údajne neudržal svoje nervy na uzde a mal muža napadnúť. Netrvalo dlho a podľa svedkov prišlo na miesto takmer štyridsať ľudí z blízkych panelákov a na posádku auta vraj zaútočili. Viac [link=http://kri­mi.noviny.sk/ne­hody/30–07–2012/bitka-po-havarii-zapojilo-sa-takmer-40-ludi.html]TU![/l­ink][/blockqu­ote] Pri konflikte došlo napokon aj na streľbu! Jeden z mladíkov zobral do rúk plynovú pištoľ a údajne zo strachu viackrát stlačil spúšť. Potom zobral aj so svojimi známymi nohy na plecia a spoločne z miesta utiekli. Cestujúci z druhého auta však vec vidia zásadne inak.

Tvrdia, že na nich zaútočila práve posádka donáškovej služby. „Oni sa zľakli, pustili sa do nás. Kamaráta, ktorý je teraz v sanitke, napadli ako prvého,“ povedal pre TV JOJ vodič Martin. Podrobnosti [link=http://kri­mi.noviny.sk/ne­hody/30–07–2012/bitka-po-havarii-zapojilo-sa-takmer-40-ludi.html]TU![/l­ink] Viac svetla do prípadu tak vnesie až vyšetrovanie, ktoré už zahájili muži zákona.

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie