Peter Simon Správy

Karmen Pál-Baláž o vystúpení v Betliari: Anjel zaznie v netradičnom podaní!

Tohtoročná Noc múzeí sa v kaštieli Betliar ponesie v športovom duchu, no jedným z top lákadiel bude aj vystúpenie známej speváčky Karmen Pál-Baláž. Pozrite, čo nám prezradila.

Ilustračný obrázok k článku Karmen Pál-Baláž o vystúpení v Betliari: Anjel zaznie v netradičnom podaní!
Zdroj: FB Karmen Pál-Baláž

Tohtoročná Noc múzeí sa preto v kaštieli Betliar ponesie v športovom duchu práve prebiehajúcich Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, no návštevníci sa môžu tešiť aj na vystúpenie známej speváčky.

„V sobotu, 18. mája Vás pozývame do kaštieľa Betliar, kde na Vás bude čakať bohatý program. Od 13:00 bude pre detských návštevníkov otvorená naša kreatívna výtvarná dielňa, kde sa až do 17:00 budú môcť zapojiť do tvorby najdlhšej maľovanej knihy a taktiež si vyrobiť rôzne kreatívne športové pomôcky,“ informuje Judita Krajčiová z múzea v Betliari.

Koncert Karmen Pál-Baláž

Ako následne doplnila, na lúke pred kaštieľom sa od 17:00 do 19:00 budú môcť návštevníci zapojiť do športových aktivít ako loptové hry, bedminton, tenis alebo kriket, ktoré boli obľúbené aj medzi aristokratmi. „Naše pozvanie na Noc múzeí prijala aj finalistka Superstar a interpretka aktuálne najhranejšej slovenskej pesničky Anjel, Karmen Pál-Baláž. Jej koncert sa bude konať pred kaštieľom o 18:30. Koncert sa bude konať aj v prípade nepriaznivého počasia,“ spresnila Krajčiová.

Odznie aj Anjel

„Áno, na koncert v Betliari sa už veľmi teším. Bola som sa tam prejsť pred pár dňami, keďže toto miesto mám veľmi rada a má svoje čaro. Práve preto sa na akciu teším, lebo som už hrala v Betliari viackrát a stále to malo výnimočnú atmosféru a bude to tak pre mňa aj teraz. Samozrejme návštevníci podujatia sa môžu tešiť aj na Anjela. Je v mojom repertoári a odznie v takom podaní, ako ste túto pieseň ešte nepočuli,“ povedala pre náš web Rožňavčanka Karmen Pál-Baláž.

Viac o podujatí sa dočítate v našom článku Betliarska noc múzeí uspokojí aj náročného milovníka histórie: Nebude chýbať ani ohňostroj.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie