Milovníci tereniakov si v Tisovci prídu na svoje: Mesto pripravilo aj špeciálne prekvapenie!

Nadšenci terénnych automobilov sa v Tisovci stretnú už po desiatykrát 24. apríla. Ako pre povedal primátor mesta Peter Mináč, pre návštevníkov štvordňového podujatia Off Road Tisovec pripravujú viacero prekvapení.

Ilustračný obrázok k článku Milovníci tereniakov si v Tisovci prídu na svoje: Mesto pripravilo aj špeciálne prekvapenie!
Foto: Eva Viestová

Organizátori Off Road v Tisovci už intenzívne pripravujú trate, účastníkov čakajú tento rok aj nové úseky. Sprievodný program vyvrcholí štartom nočného prológu vo štvrtok 24. apríla. Organizátori upozorňujú účastníkov súťaže na zmenené časy technickej kontroly a registrácie. Upozorňujú tiež, že pre prestavbu cesty medzi Pohronskou Polhorou a Tisovcom je tento úsek pre autá nad 3,5 tony uzatvorený.

Už teraz sa pripravujú viaceré prekvapenia, jedno z nich prezradila samotná hlava mesta. „Prípravy v meste finišujú, naplno pracuje celý tím na čele s pánom Ľubošom Manicom. Mesto pri tejto príležitosti pripravuje jedno špeciálne prekvapenie. Od tohto termínu by sme chceli spustiť pokrytie centra mesta voľným internetovým signálom wifi. Bude to tak pre našich obyvateľov, ako aj pre návštevníkov, ktorí sa budú chcieť okamžite podeliť so zážitkami z akcie. Túto službu budeme verejnosti poskytovať už aj po skončení súťaže,“ povedal Mináč.

Pozrite si, ako to na Off Road Tisovec vyzeralo minulý rok.

Zdroj: TASR