Jakub Forgács Iné športy

I napriek siedmim medailám sa nepodarilo reprezentantom Revúcej získať zlato. Ako sa im darilo na Advent Cupe v Prahe?

Ilustračný obrázok k článku Reprezentanti Revúcej opäť na stupienkoch: Mladí kickboxeri získali 7 medailí, FOTO
14
Zdroj: Kickbox Leon Revúca

V závere roka vycestovali zverenci klubu Kickbox Leon Revúca do Prahy, pretože kvalitu netreba hľadať ďaleko. Vysoká kvalita českých kickboxerov sa nedá poprieť a hovoria o tom ich prvenstvá na popredných svetových súťažiach. Informoval o tom Ľuboslav Bodor, vedúci výpravy Leonov.

Ako ďalej uviedol, za účasti 26 klubov z Česka a Slovenska sa Advent Cupu zúčastnilo 102 pretekárov v 188 štartoch.

„Alžbeta Teličáková získala za ml. žiačky v štýle LC 2. miesto a KL/ PF 2× bronz , Ján Tamáš nastúpil až v štyroch štartoch, kde rozdiel váhy niekedy presahovala v neprospech Jána takmer 30 kg, aby sa vyzápasil PF –84 kg bronz, v KL –57 a 63 kg 2× striebro a v LC –57 kg senior 2 miesto,“ vymenoval Bodor.

Kixboxeri v Revúcej tento rok neskončili, čaká ich ešte turnaj Olympijských nádejí v Banskej Bystrici 20. decembra 2019 a 22. decembra 2019 organizujú Vianoce s kickboxom.

Zábery z pretekov si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii!

V OBRAZOCH: Advent Cup v Prahe aj s reprezentantmi Revúcej