Revúčania, chystáte sa víkendovať? Pozrite si akcie, kde sa môžete zabaviť

Zatočte s nudou! Voľné dni môžete v Revúcej a okolí stráviť na rôznych miestach. Inšpirujte sa ponukou, ktorú sme pre vás vybrali.

Lucia Zákopčanová

OLYMPIÁDA DETÍ MATERSKÝCH ŠKÔL

23. jún o 8:30 hod., Areál CVČ, Kollárova 9, Revúca

Centrum voľného času a mesto Revúca organizujú pre deti z materských škôl v Revúcej olympiádu, kde si môžu preveriť svoje zručnosti v rôznych disciplínach.

ČEREŠNOVÝ DEŇ

23. jún o 16:00, areál budovy múzea v Jelšave

Mesto Jelšavapozýva na Čerešňový deň, na ktorom bude prezentované sezónne ovocie a med. V rámci gastroprehliadky budú ponúkané lahodné cukrárske výrobky a možnosť zapojiť sa do nej. Program spestrí hudba rôznych žánrov a spev detí v znamení ovocia.

TRANSFORMERS: POSLEDNÝ RYTIER

23. jún o 19:30, Kino Klub Revúca

V poradí piaty film, ktorého dej sa odohráva v časopriestore niekoľko sto rokov a na niekoľkých kontinentoch. Réžie sa opäť ujal Michael Bay a vracia sa aj herec Josh Duhamel.

KLENOVSKÁ RONTOUKA 2017

23. – 25. jún, Klenovec

V Klenovci sa bude konať 39. ročník Gemersko -malohontských slávností, jediných folklórnych slávností na území okresov Rimavská Sobota a Revúca, kde sa môžu predstaviť folklórne kolektívy, remeselníci, inštrumentalisti -sólisti z daného územia a porovnať s kolektívmi z iných regiónov Slovenska a zo zahraničia. Cieľom podujatia má byť rozvíjať a uchovávať ľudovú kultúru Gemersko -Malohontského regiónu

RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO – ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA

24. jún o 19:00, Mestské kultúrne stredisko

Radošinci prichádzajú do Revúcej, aby nám sobotný večer spestrili vynikajúcim predstavením.

Pozrite si aj zábery z Dní mesta v Revúcej v priloženej fotogalérii!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk