Jakub Forgács Krimi

Revúčania, dajte si pozor! Pred týmto varujú mestskí policajti

Zažili ste v poslednej dobe podomový predaj, ktorý vám prišiel podozrivý? Takto by ste mali postupovať...

Ilustračný obrázok k článku Revúčania, dajte si pozor! Pred týmto varujú mestskí policajti
Zdroj: Martin Károly

V poslednom období Mestská polícia v Revúcej na základe vlastných zistení a podnetov od občanov mesta zaznamenala nárast priestupkov za nelegálny podomový predaj tovaru. Mestská polícia Revúca o tom informuje na oficiálnom webe mest.

„Jednalo sa o predávajúcich z Rumunska a Maďarska, ktorí ponúkali obliečky, deky, koberce, tričká,… . Podomoví predajcovia vykonávali túto činnosť bez potrebných dokladov a povolenia mesta. Pri predaji tovaru často zneužívali najmä starších občanov,“ píše sa na stránke.

Mestskí policajti preto varujú, že ak máte pochybnosti, či predajca postupuje pri predaji tovaru v súlade so zákonom, obráťte sa na Mestskú políciu v Revúcej. Nepúšťajte do svojho domu, alebo bytu neznáme osoby prichádzajúce s výhodnou ponukou. Nenechajte sa predávajúcim zmanipulovať k unáhleným rozhodnutiam.

„Touto cestou chceme požiadať našich občanov, aby v prípade podozrenia o nelegálnom podomovom predaji informovali príslušníkov mestskej polície na tel. č. 0905 470 459. Ve­ríme, že vzájomnou spoluprácou, na základe Vašich včasných informácii, predídeme pokútnemu podomovému predaju v našom meste,“ dodávajú mestskí policajti.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie