Krimi

Revúcka polícia pátra po Jurajovi a Ivanovi. Mladíci sa nevrátili do reedukačného centra

Polícia žiada občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní. Hľadá dvoch 17-ročných mladíkov, chovancov reedukačného centra v Tornali.

Ilustračný obrázok k článku Revúcka polícia pátra po Jurajovi a Ivanovi. Mladíci sa nevrátili do reedukačného centra
3
Galéria

Odbor kriminálnej polície v Revúcej pátra po 17-ročnom mladíkovi, chovancovi reedukačného centra v Tornali. Informovala o tom banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

„17-ročný Juraj Hudák ušiel z reedukačného centra dňa 31. decembra 2018 na doposiaľ neznáme miesto,“ pokračovala Kováčiková so slovami, že je 176 cm vysoký, štíhlej postavy má čierne vlasy a hnedé oči.

Zároveň revúcki kriminalisti pátrajú aj po ďalšom chovancovi spomínaného reedukačného centra. „Ivan Donoval (17) sa mal dňa 7. januára 2019 vrátiť do reedukačného centra čo neurobil. Do uvedeného zariadenia bol umiestnený na základe rozhodnutia súdu,“ doplnila Kováčiková, ktorá opísala, že je 176 cm vysoký, štíhlej postavy, má plavé vlasy a modré oči.

Touto cestou polícia žiada občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestných mladíkoch. Tých, ktorí by vedeli poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, žiada, aby tak urobili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158 alebo prostredníctvom oficiálnej stránky polície na sociálnej sieti Facebook.

V OBRAZOCH: Revúcki kriminalisti hľadajú chovancov reedukačného centra v Tornali
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie