Tlačové správy

Súťaž s prvým privátnym pivným špeciálom v Revúcej: Dajte si tri pivá a vyhrajte!

NEVHODNÉ MLADŠÍM AKO 18 ROKOV – Máte pocit, že sa u nás všetky pivá odlišujú len minimálne? Skúste niečo nové. A tým novým nemyslíme nové typy alebo chute pív. Ale slovenskú klasiku, ktorá zďaleka nedosiahla všetky svoje možnosti... Prvý privátny pivný špeciál v Revúcej! Kde?

Ilustračný obrázok k článku Súťaž s prvým privátnym pivným špeciálom v Revúcej: Dajte si tri pivá a vyhrajte!
Zdroj: Dnes24.sk

Pár veľkých pivovarov a plne automatizovaná technológia výroby. Na druhej strane pivní fajnšmekri, ktorým môže chýbať originalita, jedinečnosť a osobitosť ich obľúbeného nápoja. Príležitosť pre nové malé remeselné pivovary. Do výrobného procesu priamo vstupuje sládek, teda ľudský faktor. Pivo tak naberá osobný rozmer a originalitu. Proces výroby piva pozostáva z nespočetného množstva detailov a variácií, pivný gurmán si tak môže byť istý, že rovnaké pivo nikde inde nenájde.

A práve tento fakt spolu s rozrastajúcim sa fenoménom pivnej turistiky sa rozhodli využiť majitelia Rekreačného areálu Predná hora. Zabehnutý penzión so špičkovým wellness zariadením, láska majiteľov k pivu a najnovší prírastok do rodiny slovenských privátnych špeciálov, pivo Predná hora, je na svete.

Ide o pivo plzenského typu so spodným kvasením. Napriek tomu, že väčšina privátnych špeciálov prináša na slovenský trh originálne a u nás často nepoznané typy a chute pív zo zahraničia, majitelia tejto novej značky sa rozhodli ponúknuť miestnym pivárom práve najrozšírenejší typ. Dôvod je jednoduchý. Podľa nich sa totiž pri honbe za novými pivnými dobrodružstvami zabúda na to, že táto „slovenská klasika“ rozhodne nedosiahla všetky svoje možnosti.

Pivo Predná hora oslní dokonalým vyvážením horkosti a jemnosti zároveň. Privátny pivný špeciál si môžete vychutnať už aj v Revúcej a to v pube MAMUT. Ak by ste to náhodou nevedeli, nájdete ho na Ul. T. Vansovej 1191.

Viac info o novom pive aj penzióne Predná hora nájdete.

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Predná hora pivo
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie