Jakub Forgács Iné športy

Kickboxeri z Revúcej opäť predviedli svoje kvality. Zabojovali na prestížnom turnaji a dosiahli krásne výsledky.

Ilustračný obrázok k článku Stovky kickboxerov a zahviezdili aj revúcke želiezka v ohni. Vybojovali 9 medailí, FOTO
19
Zdroj: Kickbox Leon Revúca

Reprezentanti športového klubu Kickbox Leon Revúca bojovali na 21. ročníku najprestížnejšej kickboxerskej súťaže na Slovensku „Slovak open“ konaného v Bratislave v športovej hale Mladosť za účasti 12 krajín. Informoval o tom za Kickbox klub Leon Revúca Ľuboslav Bodor.

Ako informoval Bodor, na súťaži sa predstavilo 90 klubov, 460 súťažiacich v 826 štartoch. Vedúcí výpravy bol Ľuboslav Bodor ml.

Vo fullcontacte nášho J. Tamáša o postup do finále vyradil Godža (CZ), A. Telíčáková vyhrala s Nagy (HUN) v kicklighte o postup do finále ju vyradila Mira (HUN),v PF ju o postup do semifinále vyradila Kampic (HRV). Nášho Vladka Baraníka vyradil Kowalkowski (POL) v postupe do finále, Martinu Székelyovú vyradila o postup do finále Pálfalvi (HUN).

Výsledky

• Baraník Vladimír ml. kad. – 47 kg LC 2. miesto, KL 3. miesto, PF 3. miesto
  • Székelyová Martinka st. kad. –50 kg KL 3. miesto
  • Tamáš Ján senior –57 kg FC 3. miesto, PF –63 kg 3. miesto
  • Teličáková Alžbeta ml. kad. –42 kg KL 2. miesto,PF 3. miesto,LC 3. miesto

Spolu: striebro – 2, bronz – 7, podľa bodovej štatistiky získali revúcki kickboxeri 20 bodov – 30. miesto, pričom prvé miesto získal Czech Fullcontact Union

Zábery z pretekov nájdete v priloženej fotogalérii!

V OBRAZOCH: Kickboxeri z Revúcej vybojovali 9 medailí na prestížnom turnaji