Jakub Forgács Krimi

Tragédia na Gemeri: Vodič pri nehode vypadol z auta, viezol aj malého syna, FOTO

Auto podľa slov polície prednou časťou prerazilo krovie a následne narazilo do zeminy, po čom bolo vyhodené a viackrát sa prevrátilo.

Ilustračný obrázok k článku Tragédia na Gemeri: Vodič pri nehode vypadol z auta, viezol aj malého syna, FOTO
4
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

V utorok večer sa medzi obcami Cakov a Barca (okres Rimavská Sobota) stala dopravná nehoda, ktorá skončila tragicky. Krajskí policajti o tom informovali na svojej facebookovej stránke.

„42-ročný vodič osobného auta jazdil po účelovej komunikácií, kde z doposiaľ nezistených príčin zišiel autom ku krajnici, kde vošiel do trávnatej časti. Auto prednou časťou prerazilo krovie a následne narazilo do zeminy, po čom bolo vyhodené a viackrát sa prevrátilo,“ uviedli policajti.

„Počas rotovania auta vodič cez ľavé predné okno vypadol, následkom čoho utrpel vážne zranenia. Na mieste ho záchranári oživovali, ale počas prevozu do nemocnice zraneniam podľahol,“ píšu muži zákona.

Hrozivé je, že v aute bol aj jeho osemročný syn, ktorý podľa slov polície utrpel ľahké zranenia.

Ako dodali policajti, v prípade bola nariadená súdna pitva, pri ktorej budú zisťovať aj prípadné požitie alkoholu. Polícia v Rimavskej Sobote začala trestné stíhanie pre usmrtenie a dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

V OBRAZOCH: Pri nehode na Gemeri vyhasol život vodiča
4
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie