Eva Viestová Volejbal

V Revúcej opäť skvelý volejbal. Súper z Hliníka nemal šancu na výhru

Snehová kalamita skomplikovala príchod súpera do Revúcej. Zápasy začali s dlhým omeškaním a naši hráči nejako stratili počas čakania tú správnu iskru. A spôsob hry súpera nám vôbec nesedí. Museli sme prispôsobiť naše útoky, celú našu hru, pretože súper vždy ukončil naše bodové šnúry.

Ilustračný obrázok k článku V Revúcej opäť skvelý volejbal. Súper z Hliníka nemal šancu na výhru
Foto: Eva Viestová

Súpera sme ale vždy dostali pod tlak a ten robil chyby v príjme a útoku. Ani naši hráči neboli veľmi úspešní v útoku, akoby ich posledné zápasy psychicky unavovali. Mali rovnaký priebeh a nakoniec sme ich úspešne zvládli.

Hlavne by som chcel na koniec roka poďakovať našim reklamným partnerom. Najviac nám pomáha mesto Revúca, ktorému záleží na tom, aby volejbal fungoval na najvyššej možnej úrovni. Takisto firmám, ako SMZ Jelšava, Slovmag a.s., Brantner a všetkým, ktorí nám pomáhajú.

Nechcem zabudnúť na našich verných divákov, ktorí nás chodia pravidelne vo veľkom množstve povzbudzovať. Hráči AVK vždy hrajú tak, aby sa diváci zabavili a chodili na naše zápasy.

V mene hráčov a vedenia AVK chcem všetkým popriať pekné prežitie Vianočných sviatkov a do Nového roku hlavne zdravie, aby sme sa znova stretli v telocvični na volejbale.

AVK Magnezit Revúca : OŠK VO Hliník nad Hronom 3:1 a 3:1

Zost.: D. Belica, M. Karabínoš, Mil. Herich, Mat. Herich, M. Turis, A. Petráš lib. Ľ. Smoliar Str. : P. Števko, Ľ. Rusnák. E. Barboriak tr.: I. Kozlík

Volejbal Revúca Hliník nad Hronom
1
Galéria
Volejbal Revúca Hliník nad Hronom
19
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie