Eva Viestová Rôzne

Veľká noc v Centre voľného času bola veselá

V centre voľného času nezaháľali ani počas veľkonočných prázdnin a pripravili si pre deti zaujímavé podujatia...

Veľkonočná ikebana – 5.4.2012
Veľkonočné sviatky patria medzi tie najkrajšie v roku. Symbolom jari sú halúzky zlatého dažďa, narcisov a príchodu sťahovavých vtákov. Atmosféru týchto dní prežili aj dievčatá, ktoré sa prihlásili na súťaž v aranžovaní veľkonočnej ikebany. 10 dievčat zo ZŠ z Revúcej a Jelšavy sa snažili o čo najkrajšiu veľkonočnú dekoráciu. Svojimi prácami prezentovali svoju predstavivosť a šikovnosť. Najkrajšie ikebany boli odmenené hodnotnými knihami. 1.miesto Júlia Andrašíková 2.miesto Liana Bajúsová 3 miesto Viktória Grendová Počas celej súťaže vládla dobrá nálada a nechýbalo ani tradičné občerstvenie. Akciu pre deti pripravila Bc. Iveta Mrázová.

Stolnotenisový veľkonočný turnaj – 6.4.2012
V Dome športu sa uskutočnil stolnotenisový turnaj chlapcov a dievčat. Súťažilo 13 chlapcov a 2 dievčatá. V kategórii dievčat sa odohral finálový zápas, ktorý vyhrala Dominika Bolkeová nad Luciou Pavlíkovou v pomere 3:1 a stala sa víťazkou dievčenskej kategórie. Chlapci boli vylosovaní do 3 skupín. Prvé dve skupiny boli 4-členné a 3.skupina bola 5-členná. Hralo sa systémom každý s každým a do finále postúpili víťazi jednotlivých skupín : Jaroslav Siman, Robert Rogos a Ján Ružiak. Výsledky finálových zápasov: J. Siman – R. Rogos 3:1 J. Ružiak – R. Rogos 3:0 J. Ružiak – J. Siman 3:1 Víťazom turnaja sa stal Ján Ružiak pred Jaroslavom Simanom a Robertom Rogosom. Všetci boli odmenení pohárom a diplomom. Chlapcom a dievčatám srdečne blahoželám. Turnaj pripravil vedúci ZÚ v CVČ Robert Rogos.

info a foto : Centrum voľného času Revúca