Volejbal

VIDEO: Diváci vyburcovali volejbalistov Revúcej k obratu v druhom zápase

V domácom prostredí sme privítali minuloročného účastníka slovenskej extraligy. Mladé družstvo Žiliny ukázalo hlavne v prvom zápase dobré pole a zákroky v poli. Naši hráči sú momentálne dosť nervózni, pretože hráme dobrý volejbal, ale našou slabinou je nezvládnutie koncoviek setov.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Diváci vyburcovali volejbalistov Revúcej k obratu v druhom zápase
Foto: Eva Viestová

Z posledných 15 setov sme prehrali všetky s minimálnym ziskom 23 a viac bodov pre Revúčanov. Je to frustrujúce pre hráčov a aj trénerov. Aj v týchto zápasoch sme prvý zápas prehrali po vyhranom prvom sete. Ostatné tri sme prehrali 25:23.

Druhý zápas sme začali vo väčšej pohode a vyhrali sme ho s prehľadom. Súpera sme potom svojimi chybami postavili na nohy a pustili do hry. Naše smeče končili buď mimo ihriska, alebo na dobrých blokoch súpera.

Ďalšie dva sety sme prehrali, ale zase len v koncovkách. A tu sa ukázala sila našich verných divákov, ktorí povzbudzovaním nakopli našich hráčov k obratu v zápase. Začali sme hrať náš volejbal, hráči sa vyhecovali a zatlačili súpera do defenzívy. Zvyšok zápasu sme už nepustili z rúk a zaslúžene sme vyhrali. Ja len dúfam, že sa naša smola skončila a znova budeme vyhrávať.

AVK Magnezit Revúca : VO AC UNIZA Žilina 1:3 a 3:2

Zost.: D. Belica, J. Kriváň, M. Herich, M. Karabínoš, O. Slamčík, A. Petráš, lib. J. Schelling Str.: V. Adámek, J. Jankovič, E. Barboriak

info: Maroš Kumi, športový riaditeľ AVK Magnezit Revúca

Volejbal Revúca - Žilina
1
Galéria
Volejbal Revúca - Žilina
32
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie