Eva Viestová Hokej

Začala Gemerská hokejová liga

V sobotu 22.10. začala prvým kolom GHHL v R. Sobote. MHK Magnezit Revúca sa stretol s družstvom White raven R.Janovce a v rannom stretnutí (8,00 hod.!) sme sa nedokázali celkom zobudiť...

a po chvíli sme prehrávali 0:1. Ešte v prvej tretine bolo 1:1, keď strelu N.Hutku dorazil do siete Vojčík. V druhej časti sme kontrolovali hru avšak výsledkom boli len dva góly v súperovej bránke po zásahoch Vojčíka a Špaka, teda po dvoch tretinách 3:1 pre Revúcu. V záverečnej časti domáci pozbierali všetky sily, nepríjemne dotierali, bolo ich „plné ihrisko“, nám sa nedarilo premieňať príležitosti a „Vrany“ znížili na 3:2, lenže vzápätí J.Kožuch prestrelil brankára domácich a aj keď ešte raz stiahli na rozdiel jedného gólu v našom oslabení N.Hutka stanovil konečný výsledok na 5:3 pre Revúcu.
Takže jeden z predpokladaných outsiderov nás trochu potrápil, keďže sa aj posilnil jednou formáciou oproti minulej sezóne a iste ponamáha aj ostatných súperov.